7 Aralık 2011 Çarşamba

iki dilek

o kadar nefret ettirdiler ki kendilerinden, o kadar iğrendirdiler ki varlıklarından. ve o kadar şanslılar ki bu hayatta. o dillere destan bala göte şansları olmasaydı kim kurtarırdı onları bilemem. şikeleri mi? onlar hep oldu, o kirli elleriyle kaç kupamızı gasp ettiler. ama gel gör ki, çekirdek kadrosuyla 93 akdeniz olimpiyatlarını kazanan, ingiltere 96'ya giden, dört sene üst üste şampiyon olup, avrupa'nın kralı olan takıma 'haluk ulusoy ama yea!' diyebilecek kadar düşman oldular. manchester gibi bir devi elerken bayrağımız mı yırtılmadı, rakipler mi desteklenmedi? metris'te yatan başkanları gibi biz tek, siz hepiniz gibi tamamen vasıfsızlıktan kaynaklı bir özgüven yaratırken, mevzu bahis bala göte, evet mk bala ve göte, nasıl iyi işliyor o bal görün, hatırlayın, unutmayın diye diyorum, 6 kasımı yaşarken, 'êzikler, sizin paranız yok!' dedikleri sene, kupayı ellerinden alırken siz çok şanslıydınız. aramızda hangimiz eylül 2003'te oynanan o maçı unuttu acaba? ya da mayıs 2001'de elimizden alınan beşinci kupamızı? şikeden içeride yatanlarınıza acıyorsam namerdim. 'ama haluk ulusoy yea' diye ağlarken, hakkımız olanları elimizden alanlara zerre acıyorsam namerdim.

ondan bu gece tüm sakinliğimi, nezaketimi bozacağım. 5-1 kazanılan finalden sonra bile rakibi tahrik etmemeye dikkat etmiştim.

şimdi durum başka. şimdi şikeyle hak gasp eden takıma had bildirme zamanı. şimdi kendisini dev aynasında görenin camlarını, çerçevelerini indirme zamanı.

ezin onları, yok edin onları.

http://inciswf.com/fenerananinami.swf

'iki dileğim var cimbom,
ikisi de fenere koymak'

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder