3 Eylül 2017 Pazar

Yaz her zaman biter

... Ve sonra Eylül gelir. 

Bundan önceki son 2 yaz pek bir efsane geçmişti sosyalleşme açısından. Her biri diğerine göre farklı avantajlara sahip olsa da kıyasını yapacak kadar detaylı bakılmadığında "neredeyse" başa baş iki yaz yaşandı. Ama bu yazının konusu o iki yaz değil. 

Bu yazının konusu 3 ayda değil de 92 günde biten 2017 yazı. Aynı anlama gelen kavramların bireyde oluşturduğu farklı algılar hepimizin malumu. 3 ay ne kadar uzak geliyorsa, gün hesabı da bir o kadar az geliyor ve bu yazının konusu olan yaz gerçekten muazzam hızlı geçti ve gitti. Üstelik her 30 günde bir rutinine bile bağladık bu noktada; her biri tatil demekti. Ve kabul edelim 13 haftanın 3 haftası en azından, tatille geçince insan daha bir sevimli hissediyor kendini. 

-----

Düşündüm, yazacak bir şey bulamadım. Gerçekten olmadı, 10 günlük aşırı doz yoğun bir tatiller birleşiminin son günü yarın. Herkes gitmesi gereken yere gitti. Burada size iki gece öncenin değerli 40 dakikasından bahsetmek isterdim. Geçen cumartesi akşamının öneminden de bahsetmek isterdim (maç vs) Ama bahsetmeyeceğim. Her şeyden bahseden biri olsam, bahsettiğim her şeyi özlemem gerekirdi. 

Yarın da eve dönüş vaktinde sıra benim sıram. R gider L gelir hayat uzun süreliğine güzel olur. 

Veladdin amin. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder